BLOG BIŻUTERIA LUX

Currency of Transactions
Witamy na naszej stronie bloga. Oto kilka artykułów, które pomogą Ci wybrać produkt, który naprawdę do Ciebie pasuje. Nie znajdziesz tutaj opisów produktów, ale ciekawostki dotyczące kamieni, biżuterii, praktyczne wskazówki dotyczące wyboru idealnego prezentu, a także wiele dodatkowych informacji, aby znaleźć idealną biżuterię, która umili Ci codzienność przez wiele, wiele lat.

Zespół Biżuteria Lux życzy miłej lektury!

Wielki test zegarków: kwarcowy czy mechaniczny?

Wiele osób jest niepewnych, jeśli chodzi o budowę zegarków, ponieważ nie mają wystarczających informacji o tym, jak działają oraz jakie są ich wady i zalety. W ten sposób nie jest łatwo podjąć dobrą decyzję, który zegarek jest dla nich odpowiedni.

Emerald: król klejnotów

Nie ma tak popularnych kamieni szlachetnych, które mają tak długą historię jak szmaragdy. Jest o nim wiele legend i ciekawych historii.

Diament: król kamieni szlachetnych

Diament to biżuteria, o której wszyscy słyszeli w jakiejś formie. Pojęcie diamentu jest równoznaczne ze szlachetnością, przywilejem i wyjątkowością. Ale co jeszcze możesz wiedzieć o diamentie? Jak możemy go zdobyć? Czego mamy szukać?

Ametyst: klejnot umysłu

Ametyst to jeden z najciekawszych kamieni szlachetnych, różniący się pod wieloma względami od swoich innych znanych odpowiedników. Jego historia jest co najmniej tak imponująca, jak sam wygląd klejnotu. Bądź na bieżąco, a dowiesz się wszystkiego o ametyście!

Zamawianie perfum online: w ten sposób można wybrać perfumy online bez próbki zapachu

Istnieje kilka produktów, które nie są łatwe do kupienia w Internecie. Zamawianie perfum online to zazwyczaj ta kategoria. Jak dobrze wybrać perfumy bez próbki zapachu?

Perła: Klejnot królowych

Narodziło się wiele ciekawych historii o pierwszym szczególnym spotkaniu człowieka z perłą, jedna jest ciekawsza od drugiej. Błyszcząca piękna perła, z której od czasów starożytnych robiono bajeczną biżuterię z pereł, można słusznie nazwać klejnotami królowych

BIŻUTERIA LUX -
Kolekcja biżuterii 2023

Wybierz spośród ponad 2000 produktów

PRZEJDŹ DO SKLEPU INTERNETOWEGO

Dostawa w ciągu 4-5 dni, 
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy